volt usługi elektryczne usługi elektryczne
usługi elektryczne małopolskausługi elektryczne małopolskausługi elektryczne małopolskausługi elektryczne małopolskausługi elektryczne małopolskausługi elektryczne małopolskausługi elektryczne małopolska
usługi elektryczne
 


Firma Elektryczna VOLT

33-300 Nowy Sącz, Wiśniowieckiego 125
tel/fax. 018 442 26 50, kom. 0 605 568 091
email:
biuro@firmavolt.pl

 
instalacje elektryczne
 

Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu szeroko pojętych instalacji elektrycznych. Zajmujemy się również dokonywaniem pomiarów oraz prowadzeniem nadzorów budowlanych elektrycznych.

Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje oraz inwestorzy indywidualni Polski południowej.

Co oferujemy? Oczekujecie Państwo instalacji solidnej, ekonomicznej, funkcjonalnej a zarazem estetycznej i pięknej. Firma Elektryczna VOLT jest firmą, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem gwarantującym wysoką jakość i niezawodność świadczonych usług przy relatywnie niskiej cenie.

Jednocześnie wiemy, iż w czasach dużych zmian dobrze jest mieć sprawdzonego partnera, do którego mamy zaufanie. Elastyczność, kreatywność i umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez Klienta pozwala nam z pełnym sukcesem realizować powierzone nam zadania. Pewność niezawodności naszych usług potwierdza udzielana do każdej realizacji gwarancja.

Korzystając z naszych usług możecie być Państwo pewni, że ze względu na ich wysoka jakość oraz ogromne doświadczenie naszej firmy poparte posiadanymi referencjami, umocnicie Państwo swoją pozycję na rynku.

Zapraszamy do współpracy z nasza firmą oraz wspólnej realizacji projektów. Będzie nam niezmiernie miło zaoferować Państwu pomoc i doradztwo stosownie do Państwa życzeń i potrzeb. Mamy nadzieję, że nasza oferta rozwinie naszą współpracę lub stworzy warunki do jej nawiązania.

                                                                                                                                 Marek Oświęcimka                                

                                                                                                             

 
 
usługi elektryczne, instalacje elektryczne
usługi elektryczne, instalacje elektryczne
Strona Główna volt O firmie volt Oferta volt Referencje volt Kontakt volt SiteMap   projektowanie stron internetowych nowy sącz