Wiktora Bazielicha 9, 33-340 Stary Sącz
Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna O firmie
A A A
O firmie

Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu szeroko pojętych instalacji elektrycznych. Zajmujemy się dokonywaniem pomiarów oraz prowadzeniem nadzorów budowlanych elektrycznych.

Od 2017r zajmujemy się również wykonywaniem automatyki przemysłowej oraz domów inteligentnych. Ponadto wykonujemy instalacje związane z odnawialnymi źródłami energii PV!

Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje oraz inwestorzy indywidualni Polski południowej.

Co oferujemy? Oczekujecie Państwo instalacji solidnej, ekonomicznej, funkcjonalnej a zarazem estetycznej i pięknej. Firma Elektryczna VOLT jest firmą, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem gwarantującym wysoką jakość i niezawodność świadczonych usług przy relatywnie niskiej cenie .

Jednocześnie wiemy, iż w czasach dużych zmian dobrze jest mieć sprawdzonego partnera, do którego mamy zaufanie . Elastyczność, kreatywność i umiejętność dostosowania się do wymagań stawianych przez Klienta pozwala nam z pełnym sukcesem realizować powierzone nam zadania. Pewność niezawodności naszych usług potwierdza udzielana do każdej realizacji gwarancja .

Korzystając z naszych usług możecie być Państwo pewni, że ze względu na ich wysoka jakość oraz ogromne doświadczenie naszej firmy poparte posiadanymi referencjami, umocnicie Państwo swoją pozycję na rynku.

 

Zapraszam do współpracy z Firmą VOLT oraz wspólnej realizacji projektów. Będzie mi niezmiernie miło zaoferować Państwu pomoc i doradztwo stosownie do Państwa życzeń i potrzeb. Mam nadzieję, że oferta Firmy VOLT rozwinie naszą współpracę lub stworzy warunki do jej nawiązania.

                                                                                                                                                                       Marek Oświęcimka                                

                                                                                                              

Zobacz Ostatnie realizacje
Kontakt z Nami
 
Wiktora Bazielicha 9, 33-340 Stary Sącz
Tel. kom.: +48 605 568 091
Email: biuro@firmavolt.pl
Godziny pracy
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00
Sobota
nieczynne